دیه از بین رفتن حس بویایی

 سلام ! وقتتون بخیر ! یک سوال داشتم ؟ من طی یک درگیری که بینیم شکست ، حس بویاییم رفته بود چیزی متوجه نمیشدم . بعد رفتم کمیسیون پزشکی فرستادن من را تهران بیمارستان امیراعلم اونجا تست دادم . بعد گرفتن نتیجه اش پزشکی قانونی قم گفتند برو یکسال بعد از زمان درگیری باید بیایی ! بعد سوالم اینه : الان بروم بعد از یکسال اونجا و بگم حسم کمی یرگشته یا رو به بهبوده برای این یکسال دیه ای در نظر میگیرن یا نه؟ اگر می گیرند بفرمایید چقدر معمولا در نظر میگیرن دیه برای یکسال نداشتن حس بویایی! اینکه گفتن یکسال بعد بیا برای چیه؟ دوباره می خواهند تست بگیرند؟ اگر بگویم بهتر شده و کمی دارم بویایی برمیگرده چقدر دیه در نظر میگیرند معمولا؟ این رو بی زحمت لطف بفرمایید بهم بگویید ممنون می شوم ؟ 

بابت کاهش حس بویایی معمولاً تا ۴ درصد دیه تعلق می گیرد یعنی نهایتاً ۲۴ میلیون تومان دیه به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ . اگر بویایی به صورت کامل از بین برود یعنی دیگر بعد از یکسال این موضوع قطعی شود دیه کامل دارد یعنی معادل ۶۰۰ میلیون تومان سال ۱۴۰۱ . ولی معمولاً همان اولی داده می‌شود و تا ۴ درصد دیه بابت از بین رفتن موقت حس بویایی داده می‌شود البته این دیگه جدا از شکستگی بینی و جراحت‌ها و آسیب های دیگری است ممکن است که بین شما ایجاد شده باشد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر