دیه از بین رفتن حس بویایی

 سلام ! وقتتون بخیر ! یک سوال داشتم ؟ من طی یک درگیری که بینیم شکست ، حس بویاییم رفته بود چیزی متوجه نمیشدم . بعد رفتم کمیسیون پزشکی فرستادن من را تهران بیمارستان امیراعلم اونجا تست دادم . بعد گرفتن نتیجه اش پزشکی قانونی قم گفتند برو یکسال بعد از زمان درگیری باید بیایی ! بعد سوالم اینه : الان بروم بعد از یکسال اونجا و بگم حسم کمی یرگشته یا رو به بهبوده برای این یکسال دیه ای در نظر میگیرن یا نه؟ اگر می گیرند بفرمایید چقدر معمولا در نظر میگیرن دیه برای یکسال نداشتن حس بویایی! اینکه گفتن یکسال بعد بیا برای چیه؟ دوباره می خواهند تست بگیرند؟ اگر بگویم بهتر شده و کمی دارم بویایی برمیگرده چقدر دیه در نظر میگیرند معمولا؟ این رو بی زحمت لطف بفرمایید بهم بگویید ممنون می شوم ؟ 

بابت کاهش حس بویایی معمولاً تا ۴ درصد دیه تعلق می گیرد یعنی نهایتاً ۲۴ میلیون تومان دیه به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ . اگر بویایی به صورت کامل از بین برود یعنی دیگر بعد از یکسال این موضوع قطعی شود دیه کامل دارد یعنی معادل ۶۰۰ میلیون تومان سال ۱۴۰۱ . ولی معمولاً همان اولی داده می‌شود و تا ۴ درصد دیه بابت از بین رفتن موقت حس بویایی داده می‌شود البته این دیگه جدا از شکستگی بینی و جراحت‌ها و آسیب های دیگری است ممکن است که بین شما ایجاد شده باشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر