سختی کار در شغل نانوایی

 با سلام ! من کارفرمایم‌ پدرم‌ بوده‌ است . لیست‌ نانوایی یا شاطری‌ بوده‌ است . الان‌ بیست و سه‌ سال‌ بیمه‌ دارم. سی‌ و هفت سال‌ سن‌ دارم‌. سختی‌ کار‌ بهم‌ تعلق‌ می‌گیرد ؟ بیشتر‌ لیستم‌ شاطری‌ هست .با تشکر ؟ 

با سلام ! در پاسخ به سوال شما باید بگویم که اگر تنها کارگری که حق بیمه برایش پرداخت می شده در کارگاه پدری تا شما باشید و شخص دیگری نباشد سختی کار به شما تعلق نمی گیرد چون کارگاه خانوادگی محسوب می شود و کارگاه خانوادگی سختی کار یا مشاغل سخت و زیان آور ندارد . اما اگر افراد دیگری نیز در لیست بیمه بوده اند و شما نیز بوده اید بابت زمانی که حق بیمه به عنوان شغلی شاطری برای شما پرداخت شده است زیان آور بودن کار به شما تعلق میگیرد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر