روش جمع درصد ازکارافتادگی کمیسیون پزشکی

 باعرض سلام وادب من از شهرستان با شما تماس میگیرم . یک سوال داشتم . من کارگر هستم با سابقه ۲۳ سال سابقه کاری به علت ۶ عدد بیماری از طرف پزشکان از کار افتاده کلی به کمیسیون پزشکی معرفی شده ام . به مدت یک سال است به هر بیماری ۱۵ و۲۰ و ۱۰ و ۱۶ و ۱۵ درصد و غیره داده اند . باید ۶۶ درصد برسد از کارافتاده می شوم یا نه ؟ خواهشا جواب مرا در واتساب بدهید به خاطر انسانیت . مریض هستم در منزل و معطل هستم با ۵۰ سال سن باتشکر از شما ؟ 

شما باید ۶۶ درصد ازکارافتادگی بگیرید تا از کار افتاده کلی شوید ولی این اعداد به صورت جمع معمولی با هم جمع نمی‌شوند و به صورت جدولی باید جمع گردند مثلاً اگر سه تا کمیسیون داشته باشید مجموعه کمیسیون باید ۸۰ گردد تا بتوانید ازکار افتاده شوید و اگر 4 کمیسیون داشته باشید مجموعه کمیسیون باید ۸۵ شود تا بتوانید از کار افتاده شوید .اصطلاحا می گویند به صورت جدولی جمع می شوند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر