روش جمع درصد ازکارافتادگی کمیسیون پزشکی

 باعرض سلام وادب من از شهرستان با شما تماس میگیرم . یک سوال داشتم . من کارگر هستم با سابقه ۲۳ سال سابقه کاری به علت ۶ عدد بیماری از طرف پزشکان از کار افتاده کلی به کمیسیون پزشکی معرفی شده ام . به مدت یک سال است به هر بیماری ۱۵ و۲۰ و ۱۰ و ۱۶ و ۱۵ درصد و غیره داده اند . باید ۶۶ درصد برسد از کارافتاده می شوم یا نه ؟ خواهشا جواب مرا در واتساب بدهید به خاطر انسانیت . مریض هستم در منزل و معطل هستم با ۵۰ سال سن باتشکر از شما ؟ 

شما باید ۶۶ درصد ازکارافتادگی بگیرید تا از کار افتاده کلی شوید ولی این اعداد به صورت جمع معمولی با هم جمع نمی‌شوند و به صورت جدولی باید جمع گردند مثلاً اگر سه تا کمیسیون داشته باشید مجموعه کمیسیون باید ۸۰ گردد تا بتوانید ازکار افتاده شوید و اگر 4 کمیسیون داشته باشید مجموعه کمیسیون باید ۸۵ شود تا بتوانید از کار افتاده شوید .اصطلاحا می گویند به صورت جدولی جمع می شوند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر