درخواست برقراری مستمری برای مادر سرباز

 باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ! ببخشید پدر و مادری پسرشو تو نیروی انتظامی بود وتو پادگان در اثر برق گرفتگی فوت کرده  است در سال 1380. پدر و مادر میان به  طور صوری از هم جدا می شوند که مستمری بچه شونو بگیرند. حال بعد از چند وقت پدر فوت میکند. بعد مادر می آید از طریق دیوان عدالت اداری از سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح شکایت میکنه ؟! خلاصه یه چند سالی مستمری میگیره تا اینکه سال 99 مستمری قطع میشه ! باز شکایت میکنه از طریق دیوان، که تامین اجتماعی نیروهای مسلح استناد ب بنده 4 ماده 13 آیین نامه تامین اجتماعی نیروهای مسلح میکنه و میگه چون بعد از فوت فرزند چون پدر کمتر از 60 سال بود و خودش شاغل بوده و تحت کفالت فرزند نبود به این خاطر مستحق نیست . در نتیجه دیوان رای به عدم پرداخت داده و قطعی شده است.  حالا این پیرزن بدون سرپرست است و هیچ درآمدی ندارد. الان امکان دارد از یک طریقی باز این مستمری بهش تعلق بگیره؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟ 

من متوجه نشدم . مگر پدر حقوق می گرفته که به شاغل بودن ایشان استناد شده است . مادر حقوق می گرفته و منبع درآمد نداشته و شاغل هم بوده است . کمی مبهم است . بیشتر توضیح دهید. اگر مادر مستمری را می گرفته است دلیلی بر قطع آن نمی بینم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر