درخواست برقراری مستمری برای مادر سرباز

 باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ! ببخشید پدر و مادری پسرشو تو نیروی انتظامی بود وتو پادگان در اثر برق گرفتگی فوت کرده  است در سال 1380. پدر و مادر میان به  طور صوری از هم جدا می شوند که مستمری بچه شونو بگیرند. حال بعد از چند وقت پدر فوت میکند. بعد مادر می آید از طریق دیوان عدالت اداری از سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح شکایت میکنه ؟! خلاصه یه چند سالی مستمری میگیره تا اینکه سال 99 مستمری قطع میشه ! باز شکایت میکنه از طریق دیوان، که تامین اجتماعی نیروهای مسلح استناد ب بنده 4 ماده 13 آیین نامه تامین اجتماعی نیروهای مسلح میکنه و میگه چون بعد از فوت فرزند چون پدر کمتر از 60 سال بود و خودش شاغل بوده و تحت کفالت فرزند نبود به این خاطر مستحق نیست . در نتیجه دیوان رای به عدم پرداخت داده و قطعی شده است.  حالا این پیرزن بدون سرپرست است و هیچ درآمدی ندارد. الان امکان دارد از یک طریقی باز این مستمری بهش تعلق بگیره؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟ 

من متوجه نشدم . مگر پدر حقوق می گرفته که به شاغل بودن ایشان استناد شده است . مادر حقوق می گرفته و منبع درآمد نداشته و شاغل هم بوده است . کمی مبهم است . بیشتر توضیح دهید. اگر مادر مستمری را می گرفته است دلیلی بر قطع آن نمی بینم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر