عدم پرداخت حق شیفت و اضافه کار در محل کار

 با سلام ! خسته نباشید ! من ۱۰ سال به عنوان ‌کارمند قراردادی و دو سال به عنوان رسمی نگهبان هستم ولی هیچ حق شیفت ، اضافه کار  دریافت نمیکنم . دانشگاه فنی اراک مَشغول هستم . سپاس فراوان ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که حق شیفت و اضافه کار را در حکم نمی‌زنند اما اگر به صورت شیفتی کار کنید حق شیفت صبح و بعد از ظهر و شب به شما تعلق می‌گیرد . اضافه کار بسیاری از ارگانها قسمتی به صورت فیزیکی و قسمتی به صورت تشویقی هست . در مورد تشویقی نمیدونم وضعیت دانشگاه شما چگونه است اما اگر اضافه کار حضوری وجود داشته باشد یعنی بیشتر از ساعت کار در طول هفته کار کنید باید اضافه کار آن را بگیرید. مرجع شکایت شما تقریباً وجود ندارد یعنی شما به اداره کار نمی توانید شکایت کنید و تنها راه تان دیوان عدالت اداری است که به نظر من به صلاح نیست چنین کاری انجام دهید.  سعی کنید با مذاکره مشکل را حل کنید و اگر به شما حق شیفت اضافه کار را ندادند محل کارتان را در زیر مجموعه وزارت علوم عوض کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر