درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1 تامین اجتماعی

 با سلام وخسته نباشی ! من ۱۰سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و ازکارافتادگی کلی بیشتر از ۶۶ درصد اعصاب و روان دوقطبی و نقص عضو در کمیسیون پزشکی تایید شده ام . اما گفتند روی ۱۰سال سابقه اقدام کن چون قبل از بیماریم ۲ماه از۱سال بیمه کم داشتم و شرایط ماده ۷۵ ندارم . راهنمایی کنید چه  کار کنم ؟ با تشکر؟

تنها راهتان بخشنامه 19.1 است . یعنی با توجه به سابقه تا حقوق میگیره که معادل یک سوم حقوق کامل میشود . البته یک راه دیگر هم دارید. آن راه هم این است که دادخواست به دیوان عدالت اداری بنویسید و درخواست بررسی مجدد پرونده تان از ابتدا در کمیسیون پزشکی بکنید تا شاید تاریخ ابتلا به بیماری منجر به از کار افتادگی تان عوض شود و بتوانید حقوق کامل بگیرید . برای اینکار باید از یک شخص کارکشته و مسلط بخواهید که دادخواست تان را تهیه کند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر