درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1 تامین اجتماعی

 با سلام وخسته نباشی ! من ۱۰سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و ازکارافتادگی کلی بیشتر از ۶۶ درصد اعصاب و روان دوقطبی و نقص عضو در کمیسیون پزشکی تایید شده ام . اما گفتند روی ۱۰سال سابقه اقدام کن چون قبل از بیماریم ۲ماه از۱سال بیمه کم داشتم و شرایط ماده ۷۵ ندارم . راهنمایی کنید چه  کار کنم ؟ با تشکر؟

تنها راهتان بخشنامه 19.1 است . یعنی با توجه به سابقه تا حقوق میگیره که معادل یک سوم حقوق کامل میشود . البته یک راه دیگر هم دارید. آن راه هم این است که دادخواست به دیوان عدالت اداری بنویسید و درخواست بررسی مجدد پرونده تان از ابتدا در کمیسیون پزشکی بکنید تا شاید تاریخ ابتلا به بیماری منجر به از کار افتادگی تان عوض شود و بتوانید حقوق کامل بگیرید . برای اینکار باید از یک شخص کارکشته و مسلط بخواهید که دادخواست تان را تهیه کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر