آیا می توان با 42 سال سابقه بازنشست شد ؟

 با سلام !خسته نباشید ! میخواستم بپرسم بنده بیست سال سابقه کار  دارم . ۱۳ سالش در شرکتی کار میکردم . بعد از ۱۳  سال شرکت ورشکسته شد و من بعد از اون ۷ سالش خودم بیمه را ادامه دادم . میخواستم بدانم میشه با بیست سال سابقه با سن ۴۲ سالگی  بازنشسته شد چون واقعا دیگه نمیتونم  ماهی ۱۴۰۰۰۰۰ هزار تومان پرداخت کنم . لطفا اگر راهی هست راهنمایی کنید من هم از جبران کنم باتشکر ؟

اگر خانم باشید می توانید با ۴۲ سال سن و ۲۰ سال سابقه بازنشسته شوید به شرطی که حداقل در یک سال آخر کارفرما برای شما بیمه پرداخت کند و خودتان حق بیمه پرداخت نکنید . اگر آقا هم باشید که باید حداقل تا ۵۰ سالگی و داشتن ۳۰ سال سابقه منتظر بمانید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر