درخواست ازکارافتادگی به علت فشار خون بالا

 سلام خسته نباشید. جواد کاظمی هستم بیمه رانندگان . حدود ۱۸سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم . حدود ۵سال است فشار خون بالا دارم  .اینقدر فشارم رفته بالا که  سکته کردم . ۷ روز بیمارستان فارابی بستری بودم و بعد رفتم جوادالائمه .بیمارستان قلب قلبم را آنژیو کردم  دکتر گفت بر اثر فشار خون بالا است .  رگهای قلبم گشاد شده است . الان همیشه فشار خون بالا دارم . به نظر شما میشه از مزایای بیمه از کارافتادگی استفاده کنم ؟  دیسک کمر هم دارم ممنون از شما ؟ 

بابت دیسک کمر درصدی به شما تعلق نمی گیرد.  احتمال دارد از کار افتاده کلی شوید معمولا شما را برای آزمایش قلب می فرستند و بر اساس نتایج اکو به شماره می دهند البته درمان شما باید کامل شده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر