دیه شکستگی انگشت چقدر است ؟

 سلام وخسته نباشید ! شوهرم سرکار انگشت شست پای کناریش شکسته و سر کارش بیمه حوادث بوده است . بعد از  مراحل درمان دیه برای دو تا انگشت ۶ میلیون برایش حساب کردند. در صورتی که تو اینترنت که زدم هر انگشت ۹میلیون و ۶۰۰ زدند . وقتی که گفتم جواب من میگه اینترنت  درست نیست .  لطفا  راهنماییم کنید ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شکستگی انگشت دو درصد دیه دارد که اگر به نرخ پارسال باشد هر انگشت ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می شود و اگر به نرخ امسال باشد ۱۲ میلیون تومان می‌شود . معمولاً بیمه های حوادث مبلغ کمتری بابت دیه می دهند و تنها راهی که دارید این است که شکایت کنید از طریق پزشکی قانونی و اداره کار و رای قاضی در این زمینه بگیرید که البته آن هم زمان طولانی می طلبد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر