آیا سختی کار به نیروهای مسلح تعلق می گیرد؟

 عرض سلام وادب! اگه من تا سن ۵۵ سالگی که در بیمارستان ارتش کار میکنم و در سن اعلام شده فقط ۱۴ سال سابقه داشته باشم چقدر حقوق میگیرم؟ آیا من میتوانم شکایت کنم که سختی کار به من که  حیطه کاری من بهیار هستم تعلق بگیره چون بیمارستان ارتش محاله سختی کار بما بدهند. جمعه تاست من انتظار ندارم که شما در تعطیلات پاسخگو باشید ولی امیدوارم شنبه پاسخگو باشید . با کمال تشکر؟

سختی کار در مشاغلی که خارج از قانون کار است تعلق نمی گیرد .البته در بیمارستانهای دولتی بابت مشاغلی مانند بهیار یا مشاغلی که با اشعه کار می کنند تا ۵ سال ارفاق وجود دارد. بیمارستان های نیروهای مسلح هم باید این پنج سال حساب  شود و به نظرم میتوان از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کرد اما با ۱۴ سال سابقه معادل دو سوم حداکثر پولی که می توانید بگیرید را می گیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر