آیا سختی کار به نیروهای مسلح تعلق می گیرد؟

 عرض سلام وادب! اگه من تا سن ۵۵ سالگی که در بیمارستان ارتش کار میکنم و در سن اعلام شده فقط ۱۴ سال سابقه داشته باشم چقدر حقوق میگیرم؟ آیا من میتوانم شکایت کنم که سختی کار به من که  حیطه کاری من بهیار هستم تعلق بگیره چون بیمارستان ارتش محاله سختی کار بما بدهند. جمعه تاست من انتظار ندارم که شما در تعطیلات پاسخگو باشید ولی امیدوارم شنبه پاسخگو باشید . با کمال تشکر؟

سختی کار در مشاغلی که خارج از قانون کار است تعلق نمی گیرد .البته در بیمارستانهای دولتی بابت مشاغلی مانند بهیار یا مشاغلی که با اشعه کار می کنند تا ۵ سال ارفاق وجود دارد. بیمارستان های نیروهای مسلح هم باید این پنج سال حساب  شود و به نظرم میتوان از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کرد اما با ۱۴ سال سابقه معادل دو سوم حداکثر پولی که می توانید بگیرید را می گیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر