شکایت برای دریافت دیه بعد از رضایت

 من ۱۳ خرداد با موتور همسرم تصادف کردیم. یک وانتی بدون اینک چراغ راهنما بزنه پیچید جلوی ما! من پشت همسرم نشسته بودم و پای چپم آسیب دید و ایشون چیزی نشد. وقتی خوردیم زمین خیلی رو زمین کشیده شدیم. بعد موتور افتاد روی زانو و مچ پایم. دکتر بيمارستان گفت کوفتگی . اون آقا انقد گریه زاری کرد همسرم دلش سوخت ما دو روز بعد رفتیم رضایت دادیم ولی بعد دو روز دردهای عجیب غریب شروع شد.

من دیگه قادر به راه رفتن نبودم و باید یکی ازم نگه داری می‌کرد. مجدد رفتم دکتر ارتوپد که گفت پا عفونت کرده و خیلی خطرناکه باید ام‌آرآی بدی الان بعد این همه مدت و منتظر بودن جواب ام آر آی دکتر گفت رباط پا بشدت آسیب دیده پاره پاره شده و کشیدگی زیادی دارد. بشدت له شدگی داره تا حدی که من هنوز قسمت هایی از پام لمسه. حالا می خواهم ببینم میتونم دوباره شکایت کنم یا نه و دیه بگیرم؟ چون گفتن هزینه خوب شدن تزریق و فیزیوتراپی خیلی زیاده جدا از اینها زندگی روزمره ام مختل شده است. بشدت روح و روانم بهم ریخته که قادر نیستم کارهای شخصی ام را انجام بدهم؟

بله می توانید مجددا از ایشان به شورای حل اختلاف محل سکونت ایشان یا به دادسرای  محله تصادف یا از طریق کلانتری محل تصادف شکایت کنید. البته نهایتا شما را از طریق سامانه درگاه الکترونیک قضایی برای شکایت ارجاع می دهند معمولاً شکایت ها به صورت الکترونیکی می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر