شکایت برای دریافت دیه دیسک کمر از کارفرما

 با سلام! من در یک شرکتی مشغول بکار بودم از تاریخ 14/2/1400 تا به امروز کارم هم توی قسمت بسته بندی درب های ضد سرقت و ضد حریق هست که همه کارها را با دست انجام میدادم. برج 8 پارسال حین بلند کردن درب، کمردرد شدیدی گرفتم که نمی‌توانستم تکان بخورم. بعد از مراجعه به پزشک و ام  آر آی معلوم شد دیسکم پاره شده و دارد به نخاعم  فشار میاره و عمل می خواهد.ولی عمل نکردم و بعد از استراحت برگشتم سر کار. مسئولین هم بعد از این اتفاق جرثقیل نصب کردند تا اینکه شب عید تحت فشار دوباره اینطوری شدم. از آن روز به بعد از من نامه یا تعهد گرفتن که کار سنگینی انجام ندهم. حالا چند روز پیش در پی بحثی با کارفرما دیگه نمیزاره من تو شرکت کار کنم تا برج 6 قرارداد دارم به من گفته که قرارداد و حقوق و عیدی و سنوات را میدهم بیا تسویه کن . می خواهم بدانم میتونم بخاطر کمرم شاکی بشم پرونده پزشکی هم دارم که اونجا کمرم آسیب دیده. اگه میشه شاکی بشم قبل از تسویه اقدام بکنم یا بعد از تسویه؟

می‌توانید شکایت کنید ولی بعید است به نتیجه برسید. بابت دیسک کمر پزشکی قانونی نمی‌تواند ارتباط آن را با حادثه تایید کند و معمولا به نتیجه نمی رسد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر