چند درصد از حقوق پدر به دختر می رسد؟

 سلام وقتتون بخیر! من یک دختر مجرد و ۳۲ ساله هستم که در حال حاضر شغلی ندارم و  پدرم بازنشسته وزارت نیرو هست و زیر پوشش ایشون هستم.الان ایشون با افزایش ده درصدی که از این ماه اعمال شده حدود ۱۰ملیون حقوق بازنشستگی دارند. دوتا سوال از خدمتتون داشتم.اول اینکه اگر خدای نکرده روزی ایشون در قید حیات نباشند وضعیت من به چه صورت خواهد شد و این مبلغ برای من حدودا به چه عددی می رسد ؟ و دومین سوال اینکه بیمه زنان خانه دار آیا جایگزین خوبی برای این قضیه هست و در صورتی که براش اقدام کنم این مستمری در آینده قطع خواهد شد؟ ممنون میشم در این دو مورد راهنماییم کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که مبلغ حقوق ایشان بعد از فوت ایشان در صورتی که مادرتان زنده باشد در حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به شما تعلق می گیرد و در صورتی که مادر شما زنده نباشد در حدود ۵ میلیون تومان به شما تعلق میگیرد.  در بیمه زنان خانه دار نیز به شما به حقوق به نرخ روز به نرخ امسال معادل ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان میباشد و در صورتی که حقوق زنان خانه دار بگیرید حقوق پدرتان قطع می گردد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر