شکایت از صاحب رستوران برای حق بیمه تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید! من ۳ سال قبل پیک رستوران بودم و تصادف کردم و دو هفته توی کما بودم و تا حالا ۱۴ بار بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم و مدیر رستوران منو بیمه نکرده بود. من چکار میتونم بکنم ، خیلی ممنون؟

با سلام! اولین کاری که باید انجام دهید این است که بابت ایامی که در رستوران بوده اید به اداره کار شکایت کنید و درخواست بررسی حقوق و مزایا و میزان پرداخت حق بیمه تان را کنید. یعنی درخواست اینکه حق بیمه شما توسط کارفرما پرداخت شود. اگر رای برای پرداخت حق بیمه بگیرید و حق بیمه شما پرداخت شود آنگاه می توانید برای استراحت پزشکی یا حادثه ناشی از کار و یا دریافت دیه از کارفرما بابت حادثه ای که احتمال دارد ایشان هم تقصیر داشته باشد اقدام نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر