ترک کار را در چه تاریخی ثبت کنیم ؟

 سلام وقت بخیر! کارگری که در اسفند ۱۴۰۰ تسویه شده اما تاکنون اعلام پایان کار در لیست بیمه نشده چه اقدامی باید کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟ جدای از سوال بالا که محبت میکنین راهنمایی بفرمایین شرکت ما ظاهراً باید رسیدگی بشه توسط سازمان تامین اجتماعی میخواستم ببینم محول کردن این مورد خدمت شما حدودا چقدر هزینه دارد؟ یا یک مشاوره در رابطه با این کار چقدر هزینه دارد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

بابت سوال اول تان سریع اقدام کنید. به احتمال بسیار زیاد تامین اجتماعی اگر حق بیمه فروردین اردیبهشت و خرداد این فرد را پرداخت نکرده باشید بعدا  جریمه تان می کند و حق بیمه را با رجیمه از شما می‌گیرد. بنابراین حتماً پایان کار ترک کار نامبرده را  ۲۹ اسفند اعلام نمایید و با مدارک مربوطه به تامین اجتماعی را از این موضوع مطلع کنید. در پاسخ به سوال دوم شما متوجه نشدم چه می فرمایید؟! این که شرکت شما باید رسیدگی بشه توسط سازمان تامین اجتماعی احتمالاً به معنای حسابرسی بیمه ای است. حسابرسی بیمه سازمان تامین اجتماعی هم که خودشان انجام می‌دهند و مبلغی را تعیین می‌کنند. شرکت‌هایی هستند که در این زمینه حسابرسی قبلی انجام می‌دهند و مدارک را برای شما تنظیم می‌کند به گونه‌ای که کمترین میزان جریمه را توسط تامین اجتماعی داشته باشید که البته آنها هزینه خاص خودشان را دارند. ما در این زمینه فعالیت نمی‌کنیم. فعالیت ما در زمینه وکالت در حوزه تامین اجتماعی قانون کار دیه تصادفات و مواردی از این قبیل است و معمولاً مشاوره میدهیم. مشاوره مان هم به صورت رایگان است و هزینه ای دریافت نمی کنیم. البته کمی با تاخیر مشاوره میدهیم .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر