ترک کار را در چه تاریخی ثبت کنیم ؟

 سلام وقت بخیر! کارگری که در اسفند ۱۴۰۰ تسویه شده اما تاکنون اعلام پایان کار در لیست بیمه نشده چه اقدامی باید کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟ جدای از سوال بالا که محبت میکنین راهنمایی بفرمایین شرکت ما ظاهراً باید رسیدگی بشه توسط سازمان تامین اجتماعی میخواستم ببینم محول کردن این مورد خدمت شما حدودا چقدر هزینه دارد؟ یا یک مشاوره در رابطه با این کار چقدر هزینه دارد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

بابت سوال اول تان سریع اقدام کنید. به احتمال بسیار زیاد تامین اجتماعی اگر حق بیمه فروردین اردیبهشت و خرداد این فرد را پرداخت نکرده باشید بعدا  جریمه تان می کند و حق بیمه را با رجیمه از شما می‌گیرد. بنابراین حتماً پایان کار ترک کار نامبرده را  ۲۹ اسفند اعلام نمایید و با مدارک مربوطه به تامین اجتماعی را از این موضوع مطلع کنید. در پاسخ به سوال دوم شما متوجه نشدم چه می فرمایید؟! این که شرکت شما باید رسیدگی بشه توسط سازمان تامین اجتماعی احتمالاً به معنای حسابرسی بیمه ای است. حسابرسی بیمه سازمان تامین اجتماعی هم که خودشان انجام می‌دهند و مبلغی را تعیین می‌کنند. شرکت‌هایی هستند که در این زمینه حسابرسی قبلی انجام می‌دهند و مدارک را برای شما تنظیم می‌کند به گونه‌ای که کمترین میزان جریمه را توسط تامین اجتماعی داشته باشید که البته آنها هزینه خاص خودشان را دارند. ما در این زمینه فعالیت نمی‌کنیم. فعالیت ما در زمینه وکالت در حوزه تامین اجتماعی قانون کار دیه تصادفات و مواردی از این قبیل است و معمولاً مشاوره میدهیم. مشاوره مان هم به صورت رایگان است و هزینه ای دریافت نمی کنیم. البته کمی با تاخیر مشاوره میدهیم .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر