درخواست ازکارافتادگی به علت دیسک گردن

 سلام خانم! ۴۴ ساله هستم. ۸ سال سابقه کار به عنوان چرخکار صنعتی داشتم. در دوران بیمه بیکاری تحت عمل جراحی فیوژن (سرخردگی) مهره های کمری ۲ تا ۴ قرار گرفتم و ۲۹ درصد ازکار افتادگی دارم.۶ماه بعد از جراحی تشخیص پارگی دیسک های ۴و۵ گردن داده شد که باید تحت عمل جراحی تعویض دیسک قرار بگیرم. در حال حاضر ۱۱ سال سابقه بیمه دارم که بعد از ۸ سال به عنوان بیمه زنان خانه دار ادامه دادم و در حال پرداخت هستم با نرخ ۱۸ درصد. در صورت اجماع درصد های کار افتادگی گردن و کمر به ۶۶ درصد آیا ازکارافتادگی به بنده تعلق میگیرد؟ برای اثبات و پیگیری باید وکیل بگیرم؟

بعید می دانم . البته درصدها با هم جمع میشود ولی شما باید به صورت جبری ۸۰ درصد از کار افتادگی داشته باشید تا درصد از کار افتادگی تان ۶۶ درصد محاسبه شود. بعید می دانم مجموعا ۶۶ درصد ازکارافتادگی بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر