درخواست ازکارافتادگی به علت دیسک گردن

 سلام خانم! ۴۴ ساله هستم. ۸ سال سابقه کار به عنوان چرخکار صنعتی داشتم. در دوران بیمه بیکاری تحت عمل جراحی فیوژن (سرخردگی) مهره های کمری ۲ تا ۴ قرار گرفتم و ۲۹ درصد ازکار افتادگی دارم.۶ماه بعد از جراحی تشخیص پارگی دیسک های ۴و۵ گردن داده شد که باید تحت عمل جراحی تعویض دیسک قرار بگیرم. در حال حاضر ۱۱ سال سابقه بیمه دارم که بعد از ۸ سال به عنوان بیمه زنان خانه دار ادامه دادم و در حال پرداخت هستم با نرخ ۱۸ درصد. در صورت اجماع درصد های کار افتادگی گردن و کمر به ۶۶ درصد آیا ازکارافتادگی به بنده تعلق میگیرد؟ برای اثبات و پیگیری باید وکیل بگیرم؟

بعید می دانم . البته درصدها با هم جمع میشود ولی شما باید به صورت جبری ۸۰ درصد از کار افتادگی داشته باشید تا درصد از کار افتادگی تان ۶۶ درصد محاسبه شود. بعید می دانم مجموعا ۶۶ درصد ازکارافتادگی بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر