انتقال سابقه تامین اجتماعی به نیروهای مسلح

 سلام استاد! ببخشید عذر میخواهم شما منظور پیام ما را درست متوجه نشدید. من الان شاغل نیستم. گفتم که سال ۷۲ استخدام رسمی ناجا شدم. سال ۸۹ بازخرید شدم. دوباره سال ۹۴ بصورت خویش فرما در سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح تاکنون دارم. بیمه پرداخت میکنم. بین سال ۸۹ تا ۹۴ بمدت ۵ سال بصورت بیمه آزاد در تامین اجتماعی شعبه دشتستان بیمه پرداخت کردم. 

آیا الان می توانم این ۵ سال سابقه تامین اجتماعی را به نیروهای مسلح منتقل بدهم تا ۳۰ ساله ام  تمام بشه؟ چون فهمیدم قانون جدیدی آمده که میشود انتقال داد یا اینکه آن ۵ سال بین بازخریدی تا شروع پرداخت مجدد در نیروهای مسلح را یکجا پرداخت کنم؟ با تشکر؟

این قانون جدید نیامده است. می توانید سابقه را انتقال دهید . البته به شرطیکه شاغل نباشید. یعنی برای محاسبه سنوات بازنشستگی محاسبه می شود. البته مابه التفاوت را خودتان باید پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر