شرایط دریافت بیمه بیکاری

 با سلام واحترام وعرض خسته نباشی ! ممنون که وقت میزارید ؟ بنده برج ۱۲بیکار شدم درخواست بیمه بیکاری دادم ، یعنی از ۱۲/۱تا۱/۲۲ولی متاسفانه از سی روز گذشته بود سامانه قبول نکرد . یک جایی مشغول بودم که بیمه نمی ریخت ولی الان با شرایطی که داشتم میگن این چند ماه رو میریزیم برات و بعد برو درخواست بیمه بیکاری بده چون مریض دارم تو خونه میشه لطفا یه راهنمایی کنید ؟ سوال من اینه آیاتو این مدت که من درخواست دادم و سر کار بودم و بیمه نشده بودم ولی الان می خواهم بیمه بریزند و بعد نامه عدم نیاز بزنند برام بیمه بیکاری شاملم میشه یا نه ؟ 

با سلام! اگر در همان شرکتی که در اسفندماه مشغول به کار بوده اید مجدد دوباره کار کنید و بعد از اینکه چند ماه نامه عدم نیاز به شما بزنند مشکلی ندارد و می توانید بیمه بیکاری بگیرید اما اگر شرکت جدیدی باشد که با شرکت آخری فرق داشته باشد اگر قرارداد تان کمتر از یک سال باشد و یا یک سال کمتر حق بیمه پرداخت کرده باشید نمی توانید از این طریق بیمه بیکاری بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر