شکایت از کارفرما بابت طلب قبلی

 سلام ! از آبان سال۹۸ تا آخر همان سال در میدان بار به عنوان حسابدار به صورت پاره وقت (بعدازظهر) مشغول به کار بودم و با شروع سال۹۹ صاحب کارم پیشنهاد کار به صورت تمام وقت و با حقوق ۲،۵۰۰،۰۰۰تومن را داد و گفت بعد از چند ماه بیمه هم برایت واریز میکنم. بعدا در تیر ماه همان سال به جای گرفتن ۲،۵۰۰،۰۰۰تومن از مشتری، اشتباها ۲۵۰،۰۰۰تومن کارت کشیدم و مابقی پول را از حساب خودم دادم و چون من آن شخص را نمیشناختم صاحب کارم گفت پیگیری میکنم ولی بعد از گذشت ۲ماه متوجه شدم اصلا صاحب کارم پیگیر آن پول نشده و چون بابت بیمه هم بدقولی کرده بود من از آن کار در مهر ماه بیرون آمدم . میخواستم ببینم آیا از کارفرما میتونم بابت ۲،۲۵۰،۰۰۰تومن و حق بیمه شکایت کنم؟  ممنون ؟ 

با سلام ! واقعا در این زمینه سخت می توان نظر داد . شاید ایشان هم مدعی شود که ارتباطی با آن مشتری نداشته است و نتوانسته است ایشان را پیدا کند . بهتر است با توجه به اینکه احتمالا شماره کارت آن فرد را دارید از ایشان به شورای حل اختلاف شکایت کنید . این گونه زودتر به نتیجه می رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر