دیه قطع بند انگشت

 سلام وقت بخیر من … هستم. در محل کارم مشکلی برام پیش اومده خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید؟ من تو یه شرکت تزریق پلاستیک خصوصی تقریبا دو ساله مشغول بکارم که متاسفانه در 30 اردیبهشت هنگام کار با دستگاه انگشت کوچک دست چپم موند لای قالب و بند اول تقریبا قطع شد که بلافاصله رفتم بیمارستان که جراح گفت باید به صورت ترمیمی عمل شود. در نتیجه انگشتمو دو هفته گذاشتن تو شکمم تا ترمیم شه و دوباره بعد از دوهفته با یه عمل دیگه انگشتمو از شکمم جدا کردند و در حال حاضر هم شکمم و هم انگشتم بخیه و پانسمان داره؟! حالا من میخواستم بدونم از بیمه حوادث شرکت میتونم استفاده کنم و اینکه مبلغ دیه یا خسارت چقدر میشه؟ البته باید ببخشید که طولانی نوشتم و خیلی ممنون میشم راهنماییم بفرمایید؟ عکسای قبل و بعد عمل رو براتون میفرستم اگه دوست داشتید نگاه کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانید از بیمه حوادث شرکت استفاده کنید و دیگر بگیرید بابات بند اول انگشت تان ۲۰ میلیون به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ به شما تعلق میگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر