دیه قطع بند انگشت

 سلام وقت بخیر من … هستم. در محل کارم مشکلی برام پیش اومده خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید؟ من تو یه شرکت تزریق پلاستیک خصوصی تقریبا دو ساله مشغول بکارم که متاسفانه در 30 اردیبهشت هنگام کار با دستگاه انگشت کوچک دست چپم موند لای قالب و بند اول تقریبا قطع شد که بلافاصله رفتم بیمارستان که جراح گفت باید به صورت ترمیمی عمل شود. در نتیجه انگشتمو دو هفته گذاشتن تو شکمم تا ترمیم شه و دوباره بعد از دوهفته با یه عمل دیگه انگشتمو از شکمم جدا کردند و در حال حاضر هم شکمم و هم انگشتم بخیه و پانسمان داره؟! حالا من میخواستم بدونم از بیمه حوادث شرکت میتونم استفاده کنم و اینکه مبلغ دیه یا خسارت چقدر میشه؟ البته باید ببخشید که طولانی نوشتم و خیلی ممنون میشم راهنماییم بفرمایید؟ عکسای قبل و بعد عمل رو براتون میفرستم اگه دوست داشتید نگاه کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانید از بیمه حوادث شرکت استفاده کنید و دیگر بگیرید بابات بند اول انگشت تان ۲۰ میلیون به نرخ دیه سال ۱۴۰۱ به شما تعلق میگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر