محاسبه حقوق ازکارافتادگی تامین اجتماعی

 با سلام ! من یک مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم . چند سال پیش اتفاقی  برای دستم پیش آمد  . دولت طبق صحبت خودشان از کار افتادگی برای من تعیین کردند.  ۶۷درصد و نیم که طبق قانون خودشان بالای ۶۶ درصد ۳۰ روز حقوق تعین کردند. اما زمان پرداخت حقوق سابقه بیمه حساب می‌شود البته در مورد عیدی مثل بقیه بازنشسته کامل دریافت می کنم ؟  بنظر شما اشکالی توی حساب کتاب حقوق من پیش نیامده است . ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟

 

 برای محاسبه حقوق بازنشستگی افراد از کار افتاده کلی میانگین یک روزه ایشان در دو سال آخر که از آن حق بیمه کسر شده است محاسبه می شود و سپس در تعداد سال های بیمه پردازی ضرب می شود . در صورتی که مبلغ فوق از حداقل حقوق اعلامی دولت در آن سال کمتر باشد تا آن مقدار افزایش پیدا میکند . بر این اساس گفتم حقوق تان را محاسبه کنید  و اگر کمتر بود می توانید شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر