محاسبه حقوق ازکارافتادگی تامین اجتماعی

 با سلام ! من یک مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم . چند سال پیش اتفاقی  برای دستم پیش آمد  . دولت طبق صحبت خودشان از کار افتادگی برای من تعیین کردند.  ۶۷درصد و نیم که طبق قانون خودشان بالای ۶۶ درصد ۳۰ روز حقوق تعین کردند. اما زمان پرداخت حقوق سابقه بیمه حساب می‌شود البته در مورد عیدی مثل بقیه بازنشسته کامل دریافت می کنم ؟  بنظر شما اشکالی توی حساب کتاب حقوق من پیش نیامده است . ممنون می شوم راهنمایی کنید ؟

 

 برای محاسبه حقوق بازنشستگی افراد از کار افتاده کلی میانگین یک روزه ایشان در دو سال آخر که از آن حق بیمه کسر شده است محاسبه می شود و سپس در تعداد سال های بیمه پردازی ضرب می شود . در صورتی که مبلغ فوق از حداقل حقوق اعلامی دولت در آن سال کمتر باشد تا آن مقدار افزایش پیدا میکند . بر این اساس گفتم حقوق تان را محاسبه کنید  و اگر کمتر بود می توانید شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر