سن بازنشستگی کارمند بهیار سازمان تامین اجتماعی

 با سلام! بهیار بیمارستان تامین اجتماعی با سابقه 24 سال و چند ماه هستم . با سربازی که خدمت کردم پولشو یعنی سربازی واریز کردم با 25 سال میتوانم بازنشستگی بگیرم ؟

با سلام بله می توانید. البته اگر ایام خدمت سربازی را جزء مشاغل سخت و زیان آور کارمندان تامین اجتماعی محسوب نمی کنند و در نتیجه عادی حساب می کنند و می گویند باید یک سال باید بیشتر سابقه داشته باشید تا بازنشسته شوید یعنی با ۲۶ سال سابقه بازنشست شوید. مشکل اینجاست که اگر در بیرون از سازمان باشید یعنی بیمارستان های خصوصی باشید با ۲۰ سال سابقه پیوسته می توانید بازنشسته شوید . تامین اجتماعی برای پرسنل خود ۲۵ سال در نظر می‌گیرد. بابت ایام سربازی اگر به عنوان سخت و زیان آور تلقی نشود می توانید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر