سن بازنشستگی کارمند بهیار سازمان تامین اجتماعی

 با سلام! بهیار بیمارستان تامین اجتماعی با سابقه 24 سال و چند ماه هستم . با سربازی که خدمت کردم پولشو یعنی سربازی واریز کردم با 25 سال میتوانم بازنشستگی بگیرم ؟

با سلام بله می توانید. البته اگر ایام خدمت سربازی را جزء مشاغل سخت و زیان آور کارمندان تامین اجتماعی محسوب نمی کنند و در نتیجه عادی حساب می کنند و می گویند باید یک سال باید بیشتر سابقه داشته باشید تا بازنشسته شوید یعنی با ۲۶ سال سابقه بازنشست شوید. مشکل اینجاست که اگر در بیرون از سازمان باشید یعنی بیمارستان های خصوصی باشید با ۲۰ سال سابقه پیوسته می توانید بازنشسته شوید . تامین اجتماعی برای پرسنل خود ۲۵ سال در نظر می‌گیرد. بابت ایام سربازی اگر به عنوان سخت و زیان آور تلقی نشود می توانید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر