درخواست ازکارافتادگی به علت فلج مادرزادی

 سلام وشب بخیر ! من یک بیمه شده تامین اجتماعی هستم که چند سال در شغل های گوناگون بیمه ریختم و الان در حال حاضر بیمه ساختمانی کارگری بیمه هستم واز طرف پای راست دچار فلج اطفال مادرزادی هستم والان توان کار ندارم . آیا می شود از کار‌افتادگی گرفت؟ در ضمن من زیر نظر بهزیستی هستم و ماهی ۵۰۰ هزار مستمری به من می دهند . لطفا من راهنمایی کنید ممنون ؟ ممنون لطفا ادرس و هزینه وکالت بفرمایید ؟

بله می توانید از کار افتاده شوید. احتمالا بر اساس بخشنامه ۱۹.۱ حقوق کامل به شما پرداخت می کنند و با توجه به سابقه کار حقوق میدهند . اگر چنین اتفاقی بیفتد ممکن است حقوق بهزیستی تان قطع شود . زمان هزینه وکالت ما ۸ میلیون تومان میشود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر