ارش از بین رفتن عصب پرونئال

 خیلی ممنونم از راهنماییتون ! یک سوال دیگر دارم اگه میشه جواب بدید خیلی ممنون میشم. عصب پرونئال پای راستم از کار افتاده و باعث شده افتادگی مچ پا بگیرم و نمیتوانم مچ پایم را به بالا بیارم . برای آسیب عصب پرونئال نیز ارش تعیین کردند به میزان ۸ درصد.سوالم اینه ؟ بخاطر آسیب عصب پرونئال بصورت دائمی افتادگی مچ پا گرفتم و نمی توانم مچ پامو رو به بالا بیارم. خلاصه وار بگم مچ پایم حرکت را به بالاشو دائمی از دست داده و محدودیت حرکتی گرفته است . آیا ارش محدودیت حرکتی مچ پا شاملم می شود ؟ اگر میشه میزان ارش محدودیت حرکتی مچ پایم چقدره؟ خیلی ممنون میشوم اگر جواب این سوالمو بدید ؟ 

محدودیت حرکتی یک موضوع ثابت نیست . در جهت های مختلف بررسی میشه و درصد های مختلفی ممکن است بگیرد بین ۵ درصد تا 20 درصد متفاوت است و بنابراین می تواند به صورت دقیق در این مورد نظر بدهم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر