انتقال سابقه از وزارت دفاع به تامین اجتماعی

 سلام ! همسر من ۷ سال در وزارت دفاع و بعد ۷ سال در اتکا کار کردند.  در حین کار سکته کردند دو بار !  در فاصله کوتاه سال ۹۴ فوت کردند.  به سازمان مراجعه کردم گفتند اخراج شده شکایت کردم دیوان عدالت حق را به من داد ولی بیمه و سازمان اعتراض کردند و رای را به نفع آنها دادند.  ماده ۷۹ زدم . پرونده رد  و مختومه شد . گفتند میشود روی اعتراض بیمه اعتراض کنم سوالم این بود ؟ 

با سلام ! اگر شکایت تان بابت دریافت حقوق از وزارت دفاع است به نتیجه نمی‌رسد . اما اگر سابقه تامین اجتماعی دارد یا بخواهید سابقه را به تامین اجتماعی انتقال دهید می توانید  از این طریق مستمری بگیرید البته باید سابقه تامین اجتماعی داشته باشد . این تنها راهی است که به نظر می رسد وجود دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر