تاییدیه تامین اجتماعی برای مشاغل سخت و زیان آور

 با سلام و احترام ! بنده در حال حاضر ۲۷ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم که در سایت هم قابل رویت است . از این ۲۷ سال مذکور۴ سال و چند ماه سخت و زیان آور بوده است و در درخواستی که من از اداره کار داشتم (در سایت) ، کتبا این ۴ سال را سخت و زیان آور تشخیص دادند .جدیدا شنیدم که تامین اجتماعی هم باید عنوان شغلی را چک کند که در لیست بیمه عنوان درست باشد.به بیمه مراجعه کردم با توجه به اینکه آن ۴ سال در سالهای ۷۴ تا آخر ۷۹ بود بیمه گفت سوابق دهه ۷۰ را به بایگانی راکد فرستادند و دسترسی نیست.البته گفت می توانی سوابق بیمه ات را از شرکت بگیری ؟! خواستم لطف کرده مرا راهنمایی بفرمایید از شرکت چه نامه ای بگیرم و متن نامه چه باید باشد و با توجه به اینکه اگر سخت و زیان آور من با آن نامه تایید شود هنوز حدود یک سال تا بازنشستگی من باقی مانده است آیا مشکلی ایجاد نمی شود و کلا مرا راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم .با تشکر فراوان ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم نامه مربوطه باید با مدارک و مستندات نشان داده شود که عنوان شغلی شما در لیست بیمه تامین اجتماعی ارسالی به شعبه بیمه همان عنوان شغلی است که در اداره کار با توجه به آن سختی کار گرفتید.  تنها این نامه است که می تواند تاییدیه  تامین اجتماعی را در این زمینه فراهم سازد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر