کارشناسی تعیین دیه بین کارگر و کارفرما

 با سلام! ببخشید مزاحم میشیم.من تو اهواز امسال  فروردین بیمه مسئولیت کارگاهی  که پنج ماه داشتم  تا عید بعد عید رفتیم سر کار خوردیم به جمعه و پنج شنبه که روز شنبه قرار بود بیمه کنم که کارگر ما رفت روی یک پلیت ضعیف. من دوبار بهش گفتم که بیا پایین این ضعیفه . همکار دیگه سه بار بهش گفت قبول نکرد . رفت روی پلیت چون پلیت ضعیف بود خم شد و آروم اومد پایین در ارتفاع نیم متر  افتاد  . مهره مچ دست چپش شکست  من با هزینه خودم بردم بیمارستان خصوصی  و تمام هزینه‌های پزشکی را پرداخت کردم. دو شب هم ایستادم بالای سر ایشان. حالا رفته شکایت کرده حل اختلاف اهواز . ما هم تهران هستم اهواز کار نمیکنم دیگر. خواستم بدانم با توجه به تذکر مکرر ما و عدم توجه ایشان. آیا ما باید دیه پرداخت کنیم ؟ اگر اهواز حل اختلاف نروم چه میشود ؟ چون اونجا زده 7 عصر من نمی‌توانم تا اون موقع بمانم. اگر راهنمایی کنید ممنونم ؟

با توجه به وضعیت شما باید شهودی ارائه کنید که این موضوع را به ایشان گوشزد کردیم ولی این موضوع صرفا فایده نمیکنه و کارشناس اداره کار و یا کارشناس دادگستری با توجه به ایمنی محیط کار تصمیم‌گیری می‌کند و احتمالاً درصدی شما و درصد ایشان را مقصر می کنند. به نظر من بروید چون اگر به هیئت حل اختلاف نروید درصد شما به ۱۰۰ درصد نزدیک می‌شود و باید همه دیه را بپردازید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر