کارشناسی تعیین دیه بین کارگر و کارفرما

 با سلام! ببخشید مزاحم میشیم.من تو اهواز امسال  فروردین بیمه مسئولیت کارگاهی  که پنج ماه داشتم  تا عید بعد عید رفتیم سر کار خوردیم به جمعه و پنج شنبه که روز شنبه قرار بود بیمه کنم که کارگر ما رفت روی یک پلیت ضعیف. من دوبار بهش گفتم که بیا پایین این ضعیفه . همکار دیگه سه بار بهش گفت قبول نکرد . رفت روی پلیت چون پلیت ضعیف بود خم شد و آروم اومد پایین در ارتفاع نیم متر  افتاد  . مهره مچ دست چپش شکست  من با هزینه خودم بردم بیمارستان خصوصی  و تمام هزینه‌های پزشکی را پرداخت کردم. دو شب هم ایستادم بالای سر ایشان. حالا رفته شکایت کرده حل اختلاف اهواز . ما هم تهران هستم اهواز کار نمیکنم دیگر. خواستم بدانم با توجه به تذکر مکرر ما و عدم توجه ایشان. آیا ما باید دیه پرداخت کنیم ؟ اگر اهواز حل اختلاف نروم چه میشود ؟ چون اونجا زده 7 عصر من نمی‌توانم تا اون موقع بمانم. اگر راهنمایی کنید ممنونم ؟

با توجه به وضعیت شما باید شهودی ارائه کنید که این موضوع را به ایشان گوشزد کردیم ولی این موضوع صرفا فایده نمیکنه و کارشناس اداره کار و یا کارشناس دادگستری با توجه به ایمنی محیط کار تصمیم‌گیری می‌کند و احتمالاً درصدی شما و درصد ایشان را مقصر می کنند. به نظر من بروید چون اگر به هیئت حل اختلاف نروید درصد شما به ۱۰۰ درصد نزدیک می‌شود و باید همه دیه را بپردازید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر