شکایت از مقصر تصادف متواری

 با سلام ! بنده اسنپ کار میکنم. امروز یک مسافر داشتم وقتی که در و باز کرد که پیاده بشه یک موتور با دو نفر سر نشین با در من تصادف کردند.موتور بدون پلاک بود یعنی پلاک قدیمی داشت و بلافاصله سوار شدند و فرار کردند. الان باید چه جوری پیگیری کنم. فقط توانستم یه عکس از پلاک موتور بگیرم که به پلیس هم نشون دادم گفتند باید بری شکایت کنی این از اون پلاک مزایده ای هاست بعید میدونم کاری بشه کرد. الان به نظر شما باید چه کار کنم؟ در ضمن مسافر از سمت راست پیاده شد ولی مشکلی که وجود داشت دقیقا زیر تابلو توقف ممنوع بودیم.البته اونم از فاصله ای سبقت گرفت که با جدول کمتر از یک متر بود و در سمت راست من بود . به نظر شما مقصر کیست؟

بابت شکایت از موتور، شما باید از طریق شورای حل اختلاف به دادسرا یا کلانتری محل شکایت کنید. به نظر من از طریق کلانتری شکایت کنید تا بتوانند موتور را گیر بیاورید. اگر نتوانستید گیر بیاورد اگر خسارت بدنی کسی دیده باشد می‌تواند صندوق خسارات بدنی مبلغ دیه را گرفت ولی اگر خسارت مالی باشد دیگر نمی توان کاری کرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر