درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون اعصاب و روان

 سلام! ببخشید میخواستم جهت راهنمایی برای مستمری ازکارافتادگی ببینم بهم تعلق میگیرد؟ بیماری اعصاب و روان دارم. برایم از کار افتاگی کامل زدند. کارت پایان خدمت معافی اعصاب روان دارم. سابقه بستری شدن دارم. حتی چندین بار سابقه بستری شدن دارم. تمام مدارک گواهی پزشکی ازکارافتادگی کامل دارم. حتی این بهزیستی واسم تایید کرده کارت از کار افتادگی بهم دادند.  شدت معلولیت توی کارتم قید شده است .درصد معلولیت زدند شدید توی کارت! میخواستم لطفا جهت راهنمای میتونم اقدام کنم برای از کارافتادگی بگیرم .کجا باید بروم؟ ممنون میشم؟  امکانش هست که بهم تعلق بگیره؟ با مدارک کاملی که دارم ازکارافتادگی کامل اعصاب وروان دارم. هرجای برای کار رفتم گفتن شما مشکل اعصاب و روان دارید ؟ معافیت پزشکی داری؟  کار ندادند بهم ؟ 

با سلام! بله می توانید از کارافتادگی بگیرید. درخواست تان را از طریق شعبه تامین اجتماعی بدهید. شعبه مدارک شما را به کمیسیون پزشکی ارسال می‌نماید. ارسال مدارک توسط شما و شعبه صورت اینترنتی است. تاییدیه پزشک تان را می‌خواهد. نهایتاً کمیسیون پزشکی اعصاب و روان تامین اجتماعی پرونده شما را بررسی می‌کند و در صورتی که بالای ۶۶ درصد از کار افتادگی به شما دهد شما از کار افتاده کلی می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر