درخواست بررسی سختی کار شغل جوشکاری

 سلام.خسته نباشید! بنده ۱۵ سال است که جوشکار co2 هستم ولی کارگرساده همه جا برایم رد شده است. با ۲ سال خدمت و ۱۷ سال سابقه دارم و شرکتی که الان کار میکنم باز هم کارگر ساده رد می شود.چطوری میتونم سختی کار بگیرم؟  آیا شدنی است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما ابتدا باید درخواستتان را به کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار بدهید. بعد از اینکه تاییدیه را از اداره کار گرفتید که بسیار طول می کشد باید رای تان را به تامین اجتماعی ببرید. تامین اجتماعی قطعا رای قبول نمیکند.  شما باید از تامین اجتماعی شکایت کنید. علت تامین اجتماعی درست است چون عنوان شغلی شما درست نبوده است و باید  عنوان شغلی شما با رای دیوان عدالت اداری اصلاح شود و بعد از اصلاح کارفرمای شما باید حق بیمه جدید شما را پرداخت کند. ضمنا اداره کار معمولا بابت سالهای خیلی دور رای نمی دهد و نهایتا بابت چند سال اخیر رای مثبت خواهد داد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر