درخواست بررسی سختی کار شغل جوشکاری

 سلام.خسته نباشید! بنده ۱۵ سال است که جوشکار co2 هستم ولی کارگرساده همه جا برایم رد شده است. با ۲ سال خدمت و ۱۷ سال سابقه دارم و شرکتی که الان کار میکنم باز هم کارگر ساده رد می شود.چطوری میتونم سختی کار بگیرم؟  آیا شدنی است؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما ابتدا باید درخواستتان را به کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار بدهید. بعد از اینکه تاییدیه را از اداره کار گرفتید که بسیار طول می کشد باید رای تان را به تامین اجتماعی ببرید. تامین اجتماعی قطعا رای قبول نمیکند.  شما باید از تامین اجتماعی شکایت کنید. علت تامین اجتماعی درست است چون عنوان شغلی شما درست نبوده است و باید  عنوان شغلی شما با رای دیوان عدالت اداری اصلاح شود و بعد از اصلاح کارفرمای شما باید حق بیمه جدید شما را پرداخت کند. ضمنا اداره کار معمولا بابت سالهای خیلی دور رای نمی دهد و نهایتا بابت چند سال اخیر رای مثبت خواهد داد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر