درخواست بررسی مجدد پرونده در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام ! با عرض پوزش بابت اینکه مزاحمتون شدم ! ممنون میشم راهنماییم کنید ؟ در برج ۴ سال ۱۳۹۹در حین کار به عنوان پیمانکار تخریب قرارداد بسته بودم . از ۱۱مترارتفاع افتادم که اداره کار ۵۰ به ۵۰ ما را مقصر کرد و حتی بیمه هزینه بیمارستان را پرداخت نکرد. نمی خواهم زیاد وارد جزئیات شوم و سرتونو درد بیاورم. در این حادثه ۲تا مهره کمر شکست از من ! ال۲ ک ضایعه نخاعی پیدا کردم و مهره ۱۲و ۳تا دیسک پاره کردم که پروتز توکمرم کار گذاشتند . کار من هم سخته ! به کمیسیون ۱بار مراجعه کردم برای کارافتادگی که گفتند برو کار سبک پیدا کن ؟! الان حدود ۲سال از این قضیه میگذره کلا خم و راست نمی توانم بشم و راهم نمی توانم بروم کلا موقعی که سرپا وای می ایستم در حد ۵ دقیقه کلا پاهام بی حس میشه و کنترلش از دستم در میره ! حدود ۱۵سالم بیمه دارم . بیمه ام کارگری بوده و جوشکاری ! مستاجرهستم تا الانم پدرم و برادرانم حمایتم می کردند چون ۱روز میرم سرکار . به زور آمپول مسکن ۲۰روز دوباره فلجم لطف کنید بگید چکار باید بکنم ؟ 

با سلام ! بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که مجددا درخواست بررسی پرونده در کمیسیون پزشکی را دهید . از پزشک تان نامه خاتمه درمان بگیرید و مجدداً به کمیسیون پزشکی مراجعه کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر