شکایت بابت هزینه های درمانی ایجاد شده از مقصر حادثه

 سلام وقت بخیر ! یک سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید ؟ پسر بنده متولد ۸۵ است . سال گذشته به همراه شخص دیگه سوار موتور بوده که یک ماشین بهشون میزنه و راننده خودرو مقصر شد .دوبار اتاق عمل رفته شکستگی استخوان بازو دست چپ به همراه پلاتین . الان هم عصب دستش کار نمیکنه ؟! بریده نشده ولی در اثر ضربه له و کشیده شده است. پزشک قانونی زده نقص عضو با ۱۰درصد ارش . خواستم ببینم دیه اش چقدر میشه ؟ در ضمن سال گذشته مبلغ ۳۰تومن الحساب گرفتم . و سوال مهمتر اینکه این فرد مقصر از پارسال تا الان حتی یک تماس نگرفت و مثل طلبکار برخورد کرد که بیمه دارم . خواستم ببینم میشه هزینه های که کردم و عمل جدید برای عصب دست اگه مجد انجام بشه میتونم هزینه ش را از فرد مقصر مطالبه کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

با سلام . شما حدود 6.25 درصد دیه تان را پارسال گرفته اید . می ماند 3.75 درصد دیه کامل که به نرخ امسال می شود 22 میلیون و 500 هزار تومان . به نظر من بابت هزینه های درمانی و دیگر هزینه هایی که برایتان ایجاد شده است شکایت دیگری از طریق دادگاه عمومی بر علیه ایشان انجام دهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر