انتقال سهم مستمری بازمانده خواهر به مادر

 سلام! پدر من ۱۰ /۳  فوت کردند. ۸ روز پیش فوت کردند . بیمه کارگری داشتند. سنگ کاری و کاشی‌کاری،  فروردین قراردادشان تمام شد. مهلت دادند ۱۷ دیروز بره تمدید کنه که مهلت نشد. الان نه بیمه داریم، نه می دانم چکار کنم ؟ مادرم و خواهرم بازمانده حقوق بگیر باشند . خواهرانم را از لیست بابام حذف کنم و مادرم بمونه ؟

به شعبه بیمه مراجعه کنید به همراه مادر و خواهر تان و تمام مدارک شناسایی و گواهی انحصار وراثت را هم ببرید. درخواست برقراری مستمری بازماندگان بدهید و همانجا خواهرتان یک گواهینامه امضا و تایید کند که سهم خود از حقوق بازمانده را نمیخواهد و به مادرتان می بخشد. معمولاً یک ماه تا دو ماه طول میکشد تا مستمری تان برقرار گردد. کار سختی نیست.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر