شکایت از مستاجر در شورای حل اختلاتف

 باعرض سلام واحترام ! بنده در جلسه نبودم تا بتوانم دفاع کنم . در ضمن این آقا کارگر من نبوده است . ایشان مغازه را من طبق قرارداد اجاره کرده است . مدت چهار سال هم اجاره و مالیات نداده است . ‌مغازه  را تخلیه نمیکرد تا اینکه بنده مجبور شدم طبق قانون موجر و مستاجر  حکم تخلیه بگیرم . در ضمن بنده هیچ لیست ماهانه ای ازطرف من در تامین اجتماعی رد نکرده ام که ایشان کارگرمن بوده است.  خود ایشان هر ماه برای خودش به چه صورت بیمه رد می کرده که بعدا متوجه شدم . آیا با حکم قاضی و تخلیه  مغازه و صورت جلسه تخلیه مغازه شهود اهالی کسبه که گواهی دهند که ایشان مستاجر بوده در هیات حل اختلاف کافی می باشد . به گفته خودش اعلام کرده فقط درخواست بیمه بیکاری و حقوق بیکاری را خواسته و از بنده شکایتی نداره که باورکردنی نیست . تشکر میکنم مجددا راهنمائی بفرمائید چه باید کرد ؟ 

حکم تخلیه مغازه و اجاره نامه را ارائه دهید . به تامین اجتماعی هم اطلاع دهید که ایشان کارگر شما نبوده است . برای اینکه بتوانند بیمه بیکاری بگیرند باید اثبات کنند که کارگر شما بوده اند. احتمالا مدارکی از شما گرفته است که تامین اجتماعی قبول کرده است شما کارفرما هستید و ایشان کارگر می باشد . به نظرم اجاره نامه کفایت می کند و با اجاره نامه به نتیجه میرسید . همچنین مبالغی را که به عنوان اجاره به حسابت ریخته است پرینت حساب بگیرید و ارائه دهید و اگر به حساب نریخته است با مدارک دیگری ارائه کنید که چه مبلغی به شما پرداخت شده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر