شکایت برای انتقال به محل کار همسر

 با سلام! ببخشید من پرستار رسمی بیمارستانی در شهرستان استان بوشهر هستم که به علت اینکه همسرم نظامی شاغل در مرکز استان هستند و بچه یکساله دارم تقاضای انتقالی دادم ولی موافقت نکردند. در صورت شکایت به دیوان عدالت اداری چقدر احتمال دارد رای به نفع من باشد و چقدر طول میکشه پاسخدهی شان ؟ 

و اینکه فاصله شهرستان با محل زندگی۸۰ کیلومتر است و هر روز باید این مسیر رو رفت و آمد کنم! ایا امکان داره دیوان به نفع من رای نده؟ من یک سوال دیگه هم داشتم اگر میشه لطفا راهنماییم کنید؟ اینکه قانون تبعیت از همسر زمانی که قبل از استخدامی هم محل کار همسرم همون محل فعلی باشد و تغییر نکرده باشه میتونم استفاده کنم یا نه؟ و اینکه میگن قانون تبعیت از همسر ضمانت اجرایی نداره درسته؟

در پاسخ به سوال شما باید بگوییم که معمولاً اگر دادخواست مناسب بنویسید رای دیوان عدالت اداری به نفع شما صادر می شود. ربطی به این موضوع ندارد که محل کار همسرتان تغییر کرده باشد یا نکرده باشد. معمولاً در شکایت به دیوان عدالت اداری اگر دادخواست مناسب باشد به نتیجه می رسید. البته قانون تبعیت از همسر متاسفانه ضمانت اجرایی ندارد و تنها راهی که می توان به نتیجه رسید اگر دستگاه مربوطه با درخواست شما موافقت نکرده باشد این است که از طریق شکایت به دیوان عدالت اداری در این زمینه به نتیجه رسید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر