شکایت برای انتقال به محل کار همسر

 با سلام! ببخشید من پرستار رسمی بیمارستانی در شهرستان استان بوشهر هستم که به علت اینکه همسرم نظامی شاغل در مرکز استان هستند و بچه یکساله دارم تقاضای انتقالی دادم ولی موافقت نکردند. در صورت شکایت به دیوان عدالت اداری چقدر احتمال دارد رای به نفع من باشد و چقدر طول میکشه پاسخدهی شان ؟ 

و اینکه فاصله شهرستان با محل زندگی۸۰ کیلومتر است و هر روز باید این مسیر رو رفت و آمد کنم! ایا امکان داره دیوان به نفع من رای نده؟ من یک سوال دیگه هم داشتم اگر میشه لطفا راهنماییم کنید؟ اینکه قانون تبعیت از همسر زمانی که قبل از استخدامی هم محل کار همسرم همون محل فعلی باشد و تغییر نکرده باشه میتونم استفاده کنم یا نه؟ و اینکه میگن قانون تبعیت از همسر ضمانت اجرایی نداره درسته؟

در پاسخ به سوال شما باید بگوییم که معمولاً اگر دادخواست مناسب بنویسید رای دیوان عدالت اداری به نفع شما صادر می شود. ربطی به این موضوع ندارد که محل کار همسرتان تغییر کرده باشد یا نکرده باشد. معمولاً در شکایت به دیوان عدالت اداری اگر دادخواست مناسب باشد به نتیجه می رسید. البته قانون تبعیت از همسر متاسفانه ضمانت اجرایی ندارد و تنها راهی که می توان به نتیجه رسید اگر دستگاه مربوطه با درخواست شما موافقت نکرده باشد این است که از طریق شکایت به دیوان عدالت اداری در این زمینه به نتیجه رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر