شرایط بازنشستگی با ارفاق کارکنان دولت

 سلام وقت بخیر استاد ! بنده با ۲۳ سال سابقه در آموزش و پرورش ، کم شنوایی شدید داشته و ده سال است سمعک استفاده میکنم و فکر کنم درصد کم شنواییم یک گوشم بالای ۸۰ و گوش دیگه بالای ۶۰ هست . اوایل استخدامم مشکل حاد نداشتم و ارتباطم معمولی بود اما از سال ۹۰ به بعد مشکل حاد شد و فقط با سمعک ارتباط آن هم متوسط میتوانم داشته باشم . بنده میتونم با سنوات ارفاقی بازنشست بشم ؟ میشه راهنمایی کنید چند سال سنوات ارفاقی میتونم بگیرم ؟ و اینکه مراحل اقدام جهت بازنشستگی رو بفرمایید ؟ در صورت نیاز میتونید با هزینه بهم کمک کنید تا بتونم از حقم دفاع کنم ؟ میشه راهنمایی کنید چند سال ارفاقی بهت تعلق میگیره و اینکه مراحل اقدام جهت بازنشستگی پیش از موعد را بفرمایید ؟ 

بله می توانید با سنوات ارفاقی بازنشستگی شوید. به نظر من تا ۵ ساله ارفاق می توانید بگیرید. ابتدا باید از طریق کمیسیون پزشکی درصد از کار افتادگی تا مشخص شود و سپس بر اساس و ارفاقی که می گیرید و با توجه به سنوات ارفاقی و شرایط سنی می توانید بازنشسته شوید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر