شرایط بازنشستگی با ارفاق کارکنان دولت

 سلام وقت بخیر استاد ! بنده با ۲۳ سال سابقه در آموزش و پرورش ، کم شنوایی شدید داشته و ده سال است سمعک استفاده میکنم و فکر کنم درصد کم شنواییم یک گوشم بالای ۸۰ و گوش دیگه بالای ۶۰ هست . اوایل استخدامم مشکل حاد نداشتم و ارتباطم معمولی بود اما از سال ۹۰ به بعد مشکل حاد شد و فقط با سمعک ارتباط آن هم متوسط میتوانم داشته باشم . بنده میتونم با سنوات ارفاقی بازنشست بشم ؟ میشه راهنمایی کنید چند سال سنوات ارفاقی میتونم بگیرم ؟ و اینکه مراحل اقدام جهت بازنشستگی رو بفرمایید ؟ در صورت نیاز میتونید با هزینه بهم کمک کنید تا بتونم از حقم دفاع کنم ؟ میشه راهنمایی کنید چند سال ارفاقی بهت تعلق میگیره و اینکه مراحل اقدام جهت بازنشستگی پیش از موعد را بفرمایید ؟ 

بله می توانید با سنوات ارفاقی بازنشستگی شوید. به نظر من تا ۵ ساله ارفاق می توانید بگیرید. ابتدا باید از طریق کمیسیون پزشکی درصد از کار افتادگی تا مشخص شود و سپس بر اساس و ارفاقی که می گیرید و با توجه به سنوات ارفاقی و شرایط سنی می توانید بازنشسته شوید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر