درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات افسردگی و کلیه

 سلام ! شوهرم خودش را بیمه کرد . بعد از ۶ ماه کلیه اش از کار افتاد . رفتیم بیمه بازنشسته نکردند.  الان ۱۲ساله بیمه می پردازیم . شوهرم هر دو لگنش سیاه شده است. عمل کرد . چشمش آب مروارید آورد . عمل کرد . الان افسردگی شدید دارند . تحت درمان است و هیچ کاری نمیتوانند بکنند.  آیا بازنشسته می کنند بریم سراغ بیمه یانه ؟ از کار افتاده است ؟  اقدام کنیم ؟ 

اگر بیماری اش قبل از بیمه پردازی بوده باشد معلوم است که نمی تواند از کار افتاده شود . اما اگر بیماری بعد از کار افتادگی شروع شده باشد و یا شدت آن بعد از کار افتادگی به گونه‌ای باشد که از کار افتاده کلی می باشند میتوانند استفاده کنند . از نظر من بابت کلیه ، درخواست ازکارافتادگی ندهید و بابت افسردگی و مشکلات چشم درخواست از کار افتادگی بدهید . اگر برای کلیه درخواست از کار افتادگی می‌دهید بابت یک کلیه باید درخواست دهید زیرا با دو کلیه مربوط به قبل از بیمه پردازی می شود و نمی تواند برای شما سودی داشته باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر