درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات افسردگی و کلیه

 سلام ! شوهرم خودش را بیمه کرد . بعد از ۶ ماه کلیه اش از کار افتاد . رفتیم بیمه بازنشسته نکردند.  الان ۱۲ساله بیمه می پردازیم . شوهرم هر دو لگنش سیاه شده است. عمل کرد . چشمش آب مروارید آورد . عمل کرد . الان افسردگی شدید دارند . تحت درمان است و هیچ کاری نمیتوانند بکنند.  آیا بازنشسته می کنند بریم سراغ بیمه یانه ؟ از کار افتاده است ؟  اقدام کنیم ؟ 

اگر بیماری اش قبل از بیمه پردازی بوده باشد معلوم است که نمی تواند از کار افتاده شود . اما اگر بیماری بعد از کار افتادگی شروع شده باشد و یا شدت آن بعد از کار افتادگی به گونه‌ای باشد که از کار افتاده کلی می باشند میتوانند استفاده کنند . از نظر من بابت کلیه ، درخواست ازکارافتادگی ندهید و بابت افسردگی و مشکلات چشم درخواست از کار افتادگی بدهید . اگر برای کلیه درخواست از کار افتادگی می‌دهید بابت یک کلیه باید درخواست دهید زیرا با دو کلیه مربوط به قبل از بیمه پردازی می شود و نمی تواند برای شما سودی داشته باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر