پرستاران بخش دولتی در چه سنی بازنشست می شوند؟

 سلام وقتتون بخیر! من کارشناس پرستاری هستم. ۲۶ سال سابقه کاری دارم. اگر بازنشست بشوم اصلا سختی کاری به ما تعلق نمیگیرد. تامین اجتماعی میگه به ازای هر سال کاردربیمارستان یک ماه تعلق میگیره اما دانشگاه میگه باید پول بیمه گذار و کارفرما را هم پرداخت کنیم. اما بیمه میگه فقط سهم خودتون؟ آخر ما نفهمیدیم شرط بازنشستگی ما پرستارها چیست ؟ من الان قادر به ادامه کار نیستم؟!

حق بیمه شما به عنوان مشاغل سخت و زیان آور فقط ۷ درصد برای شماست و ۲۳ درصد سهم کارفرما و ۴ درصد اضافه برای سختی کار نیز باید توسط کارفرما پرداخت گردد که در اینجا به نظر میرسد دانشگاه علوم پزشکی می باشد. تا جایی که می دانستم پرستاران بخش دولتی باید با ۲۵ سال سابقه بازنشسته شوند و پنج سال هم ارفاقی بگیرند. این چیزی بود که به من گفتند و اینکه یک ماه به شما بابت هر سال ارفاق می‌شود را بنده دفعه اول است که شنیدم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر