درخواست ازکارافتادگی به علت نارسایی کلیه

 سلام! من نارسایی کلیه دارم و میخواهم بابت آن از کار افتادگی بگیرم. طبق ماده ۷۵ توی ده سال گذشته ۸ سال و نیم بیمه دارم ولی از زمانی که متوجه شدم تا ۱۵ ماه قبل بیمه ندارم ولی با توجه به نمونه برداری کلیه ۴۰ درصد کلیه ام از بین رفته و حالت مزمن داشته است. آیا با این نمونه برداری میشه شروع بیماری رو به ۶ ماه قبل  ربط داد تا بند دوم ماده ۷۵ شامل بنده شود چون هیچ آزمایشی از آن موقع ندارم .چون این بیماری بدون علائم ظاهری یا به نوعی مرگ خاموش است؟

البته معلوم نیست با این شرایط شما از کار افتاده شوید است یا نه؟! باید وضعیت فعلی شما بر اساس آزمایش هایی که توسط کمیسیون پزشکی درخواست می گردد ارزیابی شود و بعد از اینکه وضعیت شما ارزیابی شد بر اساس آزمایش ها تاریخ ابتلا به بیماری منجر به از کار افتادگی شما مشخص میشود. برای تعیین تاریخ ابتلا به بیماری منجر به از کار افتادگی شما باید مدرک مکتوب یعنی پرونده بیمارستانی یا گزارش آزمایش قانونی و رسمی داشته باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر