درخواست ازکارافتادگی به علت نارسایی کلیه

 سلام! من نارسایی کلیه دارم و میخواهم بابت آن از کار افتادگی بگیرم. طبق ماده ۷۵ توی ده سال گذشته ۸ سال و نیم بیمه دارم ولی از زمانی که متوجه شدم تا ۱۵ ماه قبل بیمه ندارم ولی با توجه به نمونه برداری کلیه ۴۰ درصد کلیه ام از بین رفته و حالت مزمن داشته است. آیا با این نمونه برداری میشه شروع بیماری رو به ۶ ماه قبل  ربط داد تا بند دوم ماده ۷۵ شامل بنده شود چون هیچ آزمایشی از آن موقع ندارم .چون این بیماری بدون علائم ظاهری یا به نوعی مرگ خاموش است؟

البته معلوم نیست با این شرایط شما از کار افتاده شوید است یا نه؟! باید وضعیت فعلی شما بر اساس آزمایش هایی که توسط کمیسیون پزشکی درخواست می گردد ارزیابی شود و بعد از اینکه وضعیت شما ارزیابی شد بر اساس آزمایش ها تاریخ ابتلا به بیماری منجر به از کار افتادگی شما مشخص میشود. برای تعیین تاریخ ابتلا به بیماری منجر به از کار افتادگی شما باید مدرک مکتوب یعنی پرونده بیمارستانی یا گزارش آزمایش قانونی و رسمی داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر