شرایط دریافت بیمه بیکاری اعضای هیئت مدیره

 سوال بنده این است که آیا نایب رئیس هیئت مدیره شرکت یا بهتر اعضای هیات مدیره شرکت میتواند از بیمه بیکاری استفاده بکنند یا نه ؟  البته در لیست بیمه که شرکت رد میکرد به عنوان مدیر تولید بودم . به علت وضعیت بد بازار مدیر عامل بنده رو به بیمه بیکاری معرفی کرد یعنی از تاریخ برج شش سال قبل تا کنون بیمه بیکاری میگیرم ولی متاسفانه از بیمه به من زنگ زدند گفتن شما چون از اعضای هیات مدیره هستید بیمه بیکاری تان قطع خواهد شد . لطفا بنده را راهنمایی کنید ممنونم . من از خودم چه دفاعی می توانم بکنم ؟ 

متاسفانه راه حلی وجود ندارد. حتی اگر سهامدار نباشید و حق بیمه را بخواهید به صورت ۳۰ درصد پرداخت کنید و موظف هم داشته باشید طبق قانون تامین اجتماعی که رای دیوان عدالت اداری را تایید نموده است باید به صورت ۲۷ درصد دریافت می شده است و در صورتی که ۳ درصد بیمه بیکاری را داده باشید به حسابتان بستانکار شود . متاسفانه راه حلی وجود ندارد دیوان هم کار تامین اجتماعی را تایید کرده است و دیوان عدالت اداری در این زمینه رای وحدت رویه داده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر