شرایط دریافت بیمه بیکاری اعضای هیئت مدیره

 سوال بنده این است که آیا نایب رئیس هیئت مدیره شرکت یا بهتر اعضای هیات مدیره شرکت میتواند از بیمه بیکاری استفاده بکنند یا نه ؟  البته در لیست بیمه که شرکت رد میکرد به عنوان مدیر تولید بودم . به علت وضعیت بد بازار مدیر عامل بنده رو به بیمه بیکاری معرفی کرد یعنی از تاریخ برج شش سال قبل تا کنون بیمه بیکاری میگیرم ولی متاسفانه از بیمه به من زنگ زدند گفتن شما چون از اعضای هیات مدیره هستید بیمه بیکاری تان قطع خواهد شد . لطفا بنده را راهنمایی کنید ممنونم . من از خودم چه دفاعی می توانم بکنم ؟ 

متاسفانه راه حلی وجود ندارد. حتی اگر سهامدار نباشید و حق بیمه را بخواهید به صورت ۳۰ درصد پرداخت کنید و موظف هم داشته باشید طبق قانون تامین اجتماعی که رای دیوان عدالت اداری را تایید نموده است باید به صورت ۲۷ درصد دریافت می شده است و در صورتی که ۳ درصد بیمه بیکاری را داده باشید به حسابتان بستانکار شود . متاسفانه راه حلی وجود ندارد دیوان هم کار تامین اجتماعی را تایید کرده است و دیوان عدالت اداری در این زمینه رای وحدت رویه داده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر