مدت زمان پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی اجباری

 سلام و عرض ادب ! ببخشید من یه جا کار میکنم . از بهمن سال پیش مشغول بکار شدم تو این مدت برام بیمه واریز نکرده است .در صورتی که قرار بوده واریز بکنه ! حالا الان فقط۳۱ روز فروردین ریخته و بهمن و اسفند را نریخته است .سوالم اینه جسارتا ؟ الان میتونه واریز کنه واسم ؟میتونه؟ تا کی مهلت داره که بیمه رو بریزه ؟

با سلام  ! حق بیمه هر ماه را تا آخرین روز ماه بعد میتواند پرداخت کند یعنی حق بیمه بهمن ماه ۱۴۰۰ را تا آخرین روز اسفند سال ۱۴۰۰ و حق بیمه اسفند ۱۴۰۰ را تا آخرین روز فروردین ماه سال ۱۴۰۱ می توانند پرداخت کنند . بنابراین الان به صورت عادی نمی توانند پرداخت کنند ولی می توانند به بیمه مراجعه کنند و با پرداخت جریمه که احتمالاً اگر برای بقیه افراد لیست حق بیمه پرداخت شده باشد ۲ درصد برای هر ماه است جریمه شما را پرداخت کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر