رد دشدن در معاینات بدو استخدام شرکت

 باعرض سلام وخسته نباشید! بنده حدودا ۸ سال تو یک شرکت خصوصی  قطعات خودرو پرسکار بود.بعد از۳ سال اشتغال انگشت اشاره  دست چپم ۲بند قطع شد.(البته بنده راست دستم). بعد از حادثه ۵ سال در همان شرکت کار کردم. دیه انگشتم را بهم پرداخت کردند البته مبلغ خیلی پایین تر از سقف تعیین شده .بعد خودم ازاون شرکت اومدم بیرون.رفتم در یک شرکت دیگه شدم تزریق کار لاستیک.طب کار هم رفتم.تایید سلامت شدم.الان مجدد میخواهم  در یک شرکت خصوصی دیگه استخدام شم.همه مراحل آن را پشت سر گذاشتم.گواهی طب کار و سلامتم گرفتم.اما مسئول ایمنی و بهداشت شرکت جدید قبولم نکرده بخاطر قطعی  انگشت. خواستم بدانم که این کار قانونی است؟

قانونا تا وقتی که استخدام نشده اید این حق شرکت است که شما را قبول نکند یعنی اگر مسئول بهداشت شرکت قبول نکند و شرکت با شما قرارداد نبندد نمی توان کاری کرد. متاسفانه طبق قوانین ایران کار خاصی نمی توان انجام داد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر