مبلغ غرامت دریافتی از بیمه ارتش

 با سلام وخسته نباشید! بنده ارتشی هستم و شاغل و بیرون از پادگان برایم حادثه رخ داد و منجر به جراحی تعویض مفصل لگن یک طرفه گردید. دکتر ارتش تبریز برایم ۳۰ درصد غرامت یا نمیدونم از کار افتادگی نوشته و مربوط به آخر سال ۹۹ می باشد. میخواستم بپرسم غرامت پرداختی من چقدر تقریبا میشه با تشکر فراوان؟

با سلام بابت غرامت فوق نرخ دیه سال ۱۳۹۹ حساب میکنند.  اگر به نرخ دیه  امسال حساب کنند ۱۸۰ میلیون تومان میشود ولی اگر به نرخ سال ۹۹ حساب کنند حدود ۹۹ میلیون تومان میشود.  البته برای پرداخت غرامت، مبلغ بسیار کمتری از مبلغ دیه پرداخت میکند یعنی با توجه به سقف تعرفه بیمه نامه و معمولاً در نیروهای مسلح هم نمی توان به مبلغ اعتراض کرد و باید همان مبلغ را گرفت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر