شکایت به رای دیه

 با سلام و عرض احترام. سوال من اینه که بعد از تصادفم شکستگی گونه سمت چپم پیچ و پلاتین شده است و اخیرا در آخرین برگه که به دست شورای حل اختلاف رسوندم. برای سردرد مدامم به پزشک قانونی اعتراض زدم. در اصل سوال من اینه. شکستگی گونه از نوع منقله بود. چطور پیچ و پلاتین در فک بالا و همچنین شکستگی کاسه چشمم یا شکستگی گیجگاهی نادیده گرفته شده.یا بعد از جراحی بخیه کنار ابرو ذکر نشده. عدم تقارن رو پنج صدم درصد ذکر کردن کبودی و ورم روی صورت رو دو دهم درصد اعلام کردند. فک من نشکسته ولی پیچ و پلاک در فک بالا گذاشته شده. فک و دهان مثل قبل به راحتی باز نمیشه. سوال اینجاست آیا درست محاسبه شده؟ آیا درسته فقط گونه در نظر گرفته شده؟

نه به نظرم انصاف رعایت نشده است. جدیدا پزشکی قانونی ملاحظه‌ای شرکت‌های بیمه را هم می کند. می توانید بر روی این رای اعتراض بزنید. اگر مدارک بیمارستانی و عکس های کافی دارید که بتوانید موضوع را به سادگی اثبات کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر