شکایت به رای دیه

 با سلام و عرض احترام. سوال من اینه که بعد از تصادفم شکستگی گونه سمت چپم پیچ و پلاتین شده است و اخیرا در آخرین برگه که به دست شورای حل اختلاف رسوندم. برای سردرد مدامم به پزشک قانونی اعتراض زدم. در اصل سوال من اینه. شکستگی گونه از نوع منقله بود. چطور پیچ و پلاتین در فک بالا و همچنین شکستگی کاسه چشمم یا شکستگی گیجگاهی نادیده گرفته شده.یا بعد از جراحی بخیه کنار ابرو ذکر نشده. عدم تقارن رو پنج صدم درصد ذکر کردن کبودی و ورم روی صورت رو دو دهم درصد اعلام کردند. فک من نشکسته ولی پیچ و پلاک در فک بالا گذاشته شده. فک و دهان مثل قبل به راحتی باز نمیشه. سوال اینجاست آیا درست محاسبه شده؟ آیا درسته فقط گونه در نظر گرفته شده؟

نه به نظرم انصاف رعایت نشده است. جدیدا پزشکی قانونی ملاحظه‌ای شرکت‌های بیمه را هم می کند. می توانید بر روی این رای اعتراض بزنید. اگر مدارک بیمارستانی و عکس های کافی دارید که بتوانید موضوع را به سادگی اثبات کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر