آیا به کارفرما سفته بدهم؟

 با سلام ! من در مزون کار میکنم. حقوقم ⅕ میلیون تومان است . قبل از شروع کارم که برای تست رفتم اونجا ، صاحب کارم بهم گفت که اولین حقوقمو به عنوان گرو می خواهد پیش خودش نگه داره وبهم گفت که سفته نمی خواهد بدی چون برات سخت میشه . اما بعد از یک ماه گفت باید سفته هم بیاری . بهش اعتراض کردم گفت با من چونه نزن کاری رو که گفتم بکن . بعدش یه سفته ده میلیونی بردم باز دبه در آورد گفت باید سفته سی میلیونی بیاری. تازه فهمیدم که چند نفر قبل از من به خاطر سفته اونجا رو ترک کردند و صاحب کارم ترسیده که منم مثل اونها برم و چون میخواسته منو نگه داره این کلک را جور کرده است . آیا من سفته سی میلیونی بهش بدم یا نه؟ لطفا راهنماییم کنید که چه کار کنم؟

به نظر من سفته ندهید ولی اگر سفته می دهید پشت سفته بنویسید که برای چه چیزی سفته می دهید مثلا برای حسن انجام کار چنین چیزی را بنویسید و حتماً در قرارداد کاری تان اگر وجود داشته باشد بنویسید و حتما برگه ای از ایشان بگیرید که سفته از شما گرفته است تا بعدا اگر بتوانید از ایشان شکایت کنید. حتماً در پشت صفحه علت ارائه سفته را نوشته و هر دو طرف مهر و امضا کند یا انگشت و امضا بزنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر