هزینه پرداختی تامین اجتماعی بابت آندوسکوپی و کولونوسکوپی

 با سلام وخسته نباشید! اینجانب مستمری بگیر هستم و در یک کلینیک خصوصی که بیمه نبود کلونوسکوبی واندوسکوبی انجام داده ام و جهت این کار هزینه هایی که انجام داده ام حدودا بالای ۴ میلیون هزینه کرده ام. بیمه اجتماعی چقدر از این هزینه را پرداخت میکنند و چه مدارکی لازم دارد؟  مستمری بگیر تامین اجتماعی با ۳۱ سال حدودا سابق کار متشکرم از جوابتان ؟

هزینه کولونوسکوپی و آندوسکوپی با توجه به اینکه کولونوسکوپی و آندوسکوپی کدام قسمتهای بدن باشه با هم فرق میکنه؟! یعنی قسمتهای مختلف بدن که کلونوسکوپی میشه و در نتیجه قیمت هایش فرق میکنه یه تعرفه دولتی برای آن وجود داره که کمتر از تعرفه خصوصی هست. تامین اجتماعی تعرفه دولتی را پرداخت میکند یعنی شما بابت این اعمال باید مدارک تان را برای کارگزاری بیمه تامین  ارسال کنید.اگر ۴ میلیون هزینه کردیم 1 میلیون تامین اجتماعی به شما میده و بیشتر هم نمیده.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر