هزینه پرداختی تامین اجتماعی بابت آندوسکوپی و کولونوسکوپی

 با سلام وخسته نباشید! اینجانب مستمری بگیر هستم و در یک کلینیک خصوصی که بیمه نبود کلونوسکوبی واندوسکوبی انجام داده ام و جهت این کار هزینه هایی که انجام داده ام حدودا بالای ۴ میلیون هزینه کرده ام. بیمه اجتماعی چقدر از این هزینه را پرداخت میکنند و چه مدارکی لازم دارد؟  مستمری بگیر تامین اجتماعی با ۳۱ سال حدودا سابق کار متشکرم از جوابتان ؟

هزینه کولونوسکوپی و آندوسکوپی با توجه به اینکه کولونوسکوپی و آندوسکوپی کدام قسمتهای بدن باشه با هم فرق میکنه؟! یعنی قسمتهای مختلف بدن که کلونوسکوپی میشه و در نتیجه قیمت هایش فرق میکنه یه تعرفه دولتی برای آن وجود داره که کمتر از تعرفه خصوصی هست. تامین اجتماعی تعرفه دولتی را پرداخت میکند یعنی شما بابت این اعمال باید مدارک تان را برای کارگزاری بیمه تامین  ارسال کنید.اگر ۴ میلیون هزینه کردیم 1 میلیون تامین اجتماعی به شما میده و بیشتر هم نمیده.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر