مقصر حادثه در هنگام خوردن نهار

 سلام! اینجانب برای ساخت میز میوه فروشی بصورت پیمانی به محل میوه فروشی رفتم و برای تسریع در کار یک کارگر روزمزد استخدام نمودم. هنگام ظهر و برای صرف ناهار به راهنمایی مسئول میوه فروشی کارگر من به تراس مغازه رفت و به دلیل عدم وجود جان پناه به پایین سقوط کرد واز ناحیه دو دست آسیب دید ودچار شکستگی شد.اولا با توجه به اینکه در حین کار آسیب ندیده است و هنگام ناهار بوده من هم مقصرم؟دوما چه میزان از درصد خسارت به کارگر و پیمانکار و مالک مربوط میشود ؟ ممنون؟

شما هم احتمالاً مقصر خواهید شد. چون  ساعات کاری بوده است حتی اگر هنگام ناهار بوده است.  تشخیص میزان تقصیر شما، خود کارگر و کارفرما بر عهده اداره کار است و نمی توان در این زمینه نظر داد ولی معمولاً هر سه نفر درصدی مقصرند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر