اعتراض به نظریه پزشکی قانونی

 با سلام! وقتتون بخیر و سلامت ! بنده در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۲۲ درگیر شدم و اینم نظریه اول پزشکی قانونی که رفته بودم . پزشکی قانونی بنده را به رادیولوژی که خودشان معرفی کردند رفتم. هیچ گونه شکستگی و ایرادی دیده نشد. پزشک قانونی ۳ ماه طول درمان نوشتند . بعد از دعوا من مشکل تنفسی داشتم. بعد از ۲ماه خودم رفتم متخصص ایشون معاینه کردند برایم دارو و سی تی اسکن نوشتند. گفتند اگر خوب نشد باید عمل شوی در سی تی اسکن نشان داده شد ترک مویی و انحراف بینی دارم. ۲۴ این ماه طول درمان بنده تمام میشود. باید مراجعه کنم پزشک قانونی . سوال : آیا من سی تی اسکن را به پزشک قانونی نشان بدهم چیزی در نظریه اش تغییر می کند و قبول میکند ؟ یا براشون بگم خودشون برام جدا سی تی اسکن بنویسند ؟ و اگر قبول نکنند من بخواهم اعتراض  کنم بد می شود؟ و از کجا باید اعتراض دهم از دادسرا یا خود پزشکی قانونی و ممنون میشم ازتون نظریه کل خودتون رو برام بیان کنید که ببینم به نتیجه ای میرسم یا نه تا این ور اونور پول خرج نکنم من یه کارگر تا الانم خیلی وقته از کارم موندم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهتر است پیگیر دیه  بینی تان باشید چون دیه شکستگی بینی حداقل ۴ درصد و حداکثر ۱۰ درصد می باشد که معادل همین نظریه پزشکی قانونی است که برای شما نوشته شده است. سی تی اسکن تان را نشان دهید. اگر قبول کردند و در نظریه نهایی آوردند که موضوع حل می‌شود. اما اگر نیاوردند به نظر من حتماً به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کنید. دیه شکستگی و ترک خوردگی بینی دیه بالایی است و ارزش دارد برای آن پیگیری ‌کنید .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر