اعتراض به نظریه پزشکی قانونی

 با سلام! وقتتون بخیر و سلامت ! بنده در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۲۲ درگیر شدم و اینم نظریه اول پزشکی قانونی که رفته بودم . پزشکی قانونی بنده را به رادیولوژی که خودشان معرفی کردند رفتم. هیچ گونه شکستگی و ایرادی دیده نشد. پزشک قانونی ۳ ماه طول درمان نوشتند . بعد از دعوا من مشکل تنفسی داشتم. بعد از ۲ماه خودم رفتم متخصص ایشون معاینه کردند برایم دارو و سی تی اسکن نوشتند. گفتند اگر خوب نشد باید عمل شوی در سی تی اسکن نشان داده شد ترک مویی و انحراف بینی دارم. ۲۴ این ماه طول درمان بنده تمام میشود. باید مراجعه کنم پزشک قانونی . سوال : آیا من سی تی اسکن را به پزشک قانونی نشان بدهم چیزی در نظریه اش تغییر می کند و قبول میکند ؟ یا براشون بگم خودشون برام جدا سی تی اسکن بنویسند ؟ و اگر قبول نکنند من بخواهم اعتراض  کنم بد می شود؟ و از کجا باید اعتراض دهم از دادسرا یا خود پزشکی قانونی و ممنون میشم ازتون نظریه کل خودتون رو برام بیان کنید که ببینم به نتیجه ای میرسم یا نه تا این ور اونور پول خرج نکنم من یه کارگر تا الانم خیلی وقته از کارم موندم؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بهتر است پیگیر دیه  بینی تان باشید چون دیه شکستگی بینی حداقل ۴ درصد و حداکثر ۱۰ درصد می باشد که معادل همین نظریه پزشکی قانونی است که برای شما نوشته شده است. سی تی اسکن تان را نشان دهید. اگر قبول کردند و در نظریه نهایی آوردند که موضوع حل می‌شود. اما اگر نیاوردند به نظر من حتماً به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کنید. دیه شکستگی و ترک خوردگی بینی دیه بالایی است و ارزش دارد برای آن پیگیری ‌کنید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر