محاسبه دیه وقتی آثار جراحت از بین نرفته است

 با سلام !امیدوارم حالتون خوب باشه! من تصادف کردم با موتور با یه موتور دیگه شاخ به شاخ مامور اومد و کروکی کشیدن مقصر شدیم پنجاه پنجاه! بعد من نامه پزشک قانونی  گرفتم هنوز نرفتم میخواستم بگم الا زخم های پام  اکثرا سطحی بوده و ورم و کبودیش خوب شده ولی درد داره کامل نمیتونم راه برم درست. انگشت ی دستم هم احتمالا تاندونش مشکل پیدا کرده چون کج شده زخم های دستم هم  نه به صورت کامل ولی خوب شده است. الان دیه من حدودا چجوری محاسبه میشه؟

دیه با توجه به پرونده بیمارستانی و معاینه حضوری مشخص میشود. کبودی حدود  ۹۰۰ هزار تومان دیه دارد و شکستگی معمولاً 4 یا 8 درصد دیه دارد. مشکل تاندون بستگی به میزان آسیب دیه دارد. اگر پرونده پزشکی این موارد نوشته شده باشد و اثر آن از بین رفته باشد که به شما تعلق نمی گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر