دیخ شکستگی استخوان کاسه چشم

 با سلام ! وقتتون بخیر! من با همسرم اختلاف دارم و ایشون منو مورد ضرب و جرح قرار دادند طوری که استخوان کف چشم و بینی بنده شکست و تحت عمل جراحی قرار گرفتم. استخوان چشمم رو ترمیم کردند و بینی را جا انداختند اما یه طرف صورتم و لب بالا و یک سمت دماغم کاملا بی حسه و دکتر گفته احتمالا تا ۹ماه دیگه بی حسی خوب بشود. میخواستم بدونم حدودا دیه آسیب هایی که عرض کردم چقدر میشه و اینکه بنده یه دختر یک ساله دارم و میخوام حضانت فرزندمو خودم بگیرم.چه اقدامی باید انجام بدهم برای دادخواست طلاق! ناگفته نماند که همسرم مرتب به من و خانواده ام توهین و بی احترامی میکنه و بنده رو در عسر و حرج شدید قرار داده طوری که واقعا ادامه زندگی برام امکان پذیر نیست؟ لطف بفرمایید راهنمایی کنید.ممنونم از شما؟

با سلام! در حدود ۲۵ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۱۵۰ میلیون تومان. شما بهتر است شکایت کنید برای طلاق و حتماً بابت دیه شکایت کنید و مدرکی داشته باشید برای طلاق. یعنی بابت آسیب هایی که دیده اید از طریق کلانتری محل شکایت کنید تا نامه پزشکی قانونی در این زمینه صادر شود و میزان دیه مشخص شود. درخواست طلاق دهید و تصمیم با قاضی است که فرزند با کی زندگی می کند و دختر تا هفت سالگی با مادر زندگی می کند و از این نظر مشکلی نخواهید داشت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر